nextnews
05 اسفند 1401 - 15:58

جانبازان در اعتلای انقلاب اسلامی نقش آفرینی موثری داشتند

گرگان- امام‌جمعه موقت گرگان گفت: جانبازان در اعتلای اسلام و انقلاب اسلامی نقش آفرینی موثری داشتند که باید قدردان اهتمام و زحمات آنها باشیم.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام محمدقاسم لیوانی در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه امروز گرگان اظهار کرد: مجروحان و جانبازان در اعتلای اسلام، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نقش آفرینی مؤثر و مهمی داشتند که باید قدردان اهتمام و تلاش‌های خالصانه آنها باشیم.

امام جمعه موقت گرگان افزود: ضرورت دارد که از نزدیک پای درد دل جانبازان بنشینیم تا انتظارات این افراد را از زبان خودشان بشنویم و شرایط را لمس و درک کنیم.

وی ادامه داد: جانبازان از جمله اقشاری هستند که سال‌های متمادی پس از جنگ با شرایط بسیار سخت در حال سپران زندگی هستند که افراد سالم نمی‌توانند آن را درک کنند.

لیوانی به روز پاسدار اشاره کرد و افزود: سپاه پس از انقلاب و دوران جنگ تحمیلی در عرصه‌های مختلفی همچون سازندگی، کمک به مستضعفان و محرومان و البته فعالیت‌های فرهنگی و محرومیت‌زدایی حضور مشهود و مؤثری داشته و دارند.

لیوانی افزود: بقا و قوام انقلاب اسلامی ثمره رشادت‌ها و جان فشانی‌های شبانه روزی پاسداران است و حمایت از سپاه یک وظیفه همگانی تلقی می‌شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1054264